ISTANBUL şOFORLü ARAç KIRALAMA CAN BE FUN FOR ANYONE

istanbul şoforlü araç kiralama Can Be Fun For Anyone

istanbul şoforlü araç kiralama Can Be Fun For Anyone

Blog Article

seven adet İETT hattı ve eleven adet Havaist hattı ile rahatlıkla ulaşılabilen İstanbul Havalimanı öncelikli olarak D-020 karayolunu kullanmaktadır. Belli rotalara sahip bu hatlar üzerinde duraklama yapmak istemiyorsanız, Rent Go hizmetleriyle kiralayacağınız aracınız ile Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim köprüsü entegrasyonuna sahip karayollarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rezervasyon saatine 24 saatten az bir zaman kalmışsa ve iptal edilmek isteniyorsa toplam kiralamanın ilk gün bedeli iade edilmez.

Havalimanı'nda da yerini aldı ve hizmete başladı. Yeni İstanbul Havalimanı'nı kullanacak değerli müşterilerimiz için en ucuz araç kiralama hizmetini en iyi kalite ile almalarını sağlıyoruz.

- Aracı teslim alırken ve teslim ederken kiralama şirketinin araç durumu hakkında yaptığı değerlendirmeler

Gizlilik ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.

Istanbul En uygun araç kiralama fiyatını bulmak için lütfen aşağıdaki arama formunu doldurun

Koronavirüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin. Rezervasyonunuzu son dakikaya kadar iptal edebilir ve ödediğiniz tutarı %100 geri alabilirsiniz.

Örneğin; ek olarak başka kimlik kartı da görmek isteyebilirler. Belirli kredi kartı tiplerini kabul etmeyebilirler veya 36 ay veya daha kısa süredir ehliyete sahip olan kişilere kiralama yapmayabilirler.

Erhan beye nazik ve yardımseverliği için teşekkür ederim. Yolculuk sırasında rahatsızlanan babamızın yanından ayrılmadan ilgilendi ve bize teslim etti. Bir dahaki seyahatimde tercih edeceğim.

Kredi karti CVC bilgisiEksiler: 1) Firmanin Ataturk havalimaninda ofisi yoktu. Iletisimde sikinti yasadim. 2) Firma yetkilisi sort doldururken bana sormadan kredi karti CVC kodunu not aldi. Guvenlik endisemden dolayi kendileriyle calisamayacagimi belirtip rezervasyonu iptal ettim. CVC alindiktan sonra ben direksiyondayken kredi kartimla online alisveris yapili yapilmayacaginin hicbir garantisi yok.

EMİNE GÜVEN : Tesettür mağza sahibi olarak yurt dışından gelen konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayıp kendilerini güvende hissettirdiğiniz için size minnet borçluyuz,sizin gibi işini iyi yapan insanları bulmak bu devirde gerçekten zor, gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim

İstanbul'a geldikten sonra ziyaret edilmemesi büyük talihsizlik olacak bir nokta. Her yıl one milyona yakın turistin ziyaret ettiği Topkapı Sarayı, paha biçilmez eserlere ev sahipliği yapıyor.

Karadeniz kıyılarında iki komşu belde Kerpe ve Kefken. Kerpe koyu, yazlıkçıların da tercih ettiği bir yer olması nedeniyle sakin bir gezi için en best dönemini, denizin hâlâ o tatlı ısısını koruduğu eylül ve ekim aylarında yaşatıyor. Plaj önündeki kafe ve restoranlarda bir şeyler atıştırıp koyun iki tarafındaki kayalıklarda manzaranın keyfine varabilirsiniz.

Güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız, planlarınız arasına mutlaka Hidiv istanbul şoförlü araç kiralama Kasrı'nı da eklemeyi unutmayın.

Report this page